Warsztaty taneczne z Yuliyą – Son Cubano, Afro in Salsa!

Mam zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe warsztaty z wyjątkową osobą! Yuliya Gannochko prosto z Ukrainy – doświadczona i wyjątkowa tancerka, choreografka i instruktorka poprowadzi dla nas zajęcia Son Cubano i Afro in Salsa. Obydwa zajęcia odbędą się na poziomie OPEN – czyli każdy z zapałem i otwartą na nowe style głową sobie poradzi!
Son Cubano – to tradycyjny kubański taniec – od niego zrodziła się salsa! Pełen elegancji i gracji styl okraszony nutką latynoskiego szaleństwa i temperamentu!
Afro in Salsa – czyli coraz bardziej popularne połączenie klasycznego salsowania z elementami afro – czyli rumby, orishas, palo.
Zarówno son i afro są niezwykle ważne i są coraz częściej wplatane w socjalne salsowanie na imprezach. Son pełen gracji i afro pełne pozytywnej energii niby bardzo od siebie się różniące, ale jednocześne oba mocno kubańskie.
Jeżeli już tańczysz salsę – to pozycja obowiązkowa – w końcu warto wiedzieć i znać genezę ruchów, a jeżeli dopiero zaczynasz – to ta wiedza na pewno przyda Ci się w dalszej nauce, może nawet zawstydzisz swoją wiedzą instruktora? 😉
Plan zajęć:
12:00-13:30 – Son Cubano
13:40-15:10 – Afro in Salsa
Koszt warsztatów (3h zajęć) – 50zł
Pojedyńcze zajęcia – 35zł
havanasi.pl[email protected]
Gannochko Yuliya – urodziła się w Kijowie. Od 1997 razem z Reinaldo Powell (jej partner taneczny od ponad 19 lat) jest częścią niezwykle popularnej na Ukrainie latynoamerykańskiej grupy „Saboreño”. Grupa ta stała się sławna po występach w popularnych programach tv współpracując ze słynnymi piosenkarzami i zespołami muzycznymi w latach 1997-2003.
Od listopada 1999 roku wraz z Reinaldo stworzyli pierwsze na ukrainie studio tańca z tańcami latynoamerykańskimi – „Salsa Club” – jest to nadal największa firma taneczna na Ukrainie – posiadają 11 odddziałów w różnych ukraińskich miastach oraz jeden oddział w Pradze.
Od 2007 roku Yuliya posiada wyższy stopień w dziedzinie tańca współczesnego. Jest stałym instruktorem na międzynarodowych kongresach i seminariach – w tym na terenie Ukrainy, Szwajcarii, Polsce, Francji, Turcji, Rosji, Gruzji, Białorusi i Łotwy. Sama pobierała nauki od światowej sławy instruktorów salsy kubańskiej, tańców afrokubańskich, bachaty. Razem z Powellem jest współorganizatorem Międzynarodowego Kongresu „SalsaMayovka Salsa”, Cuban Festival „Cuba Si”, „Zouk Carnival” w Kijowie i Summer Festival „Salsa na plaży” w Odessie.
Stworzyła choreografię i wyprodukowała muzyczne przedstawienia „Un Bembé Cubano-2008”, „Piratas del Caribe-2009”, „Bezprawie -2010”, „Cuba Linda-2010”, „Cabaret Latino-2011”, „Caba-Africana-2013”.