Ladies Day – Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet 🌷 zapraszamy na wyjątkowo kobiece warsztaty do Havana Si 💋

W programie mamy dla Was :

Sexy Dance 💃🏽
To mieszanka najgorętszych i najbardziej zmysłowych tanecznych stylów, która ukierunkowana jest na wydobywaniu z kobiety wdzięku. Sexapil nie opiera się tylko na wyglądzie zewnętrznym, lecz także na umiejętności podkreślenia tego co jest najlepsze w naszym ciele. Przeciągania, kocie ruchy, kołysanie biodrami i obroty to stałe fragmenty układu choreograficznego, który jest główną częścią zajęć.
Tego rodzaju ćwiczenia doskonale wpływają na psychikę kobiety. Oprócz tego, że wzmacniają i rozciągają mięśnie czy stawy oraz pomagają spalić kalorie to przede wszystkim uczą seksownego sposobu poruszania się oraz dodają pewności siebie.🌸🌸
Prowadzi Magdalena Najdrowska

Kubańska lekcja gorącej salsy🔥🔥
Po kilku dniach zimnej pogody, lekcja kubańskiej salsy w stylu super Guille jest najlepszym pomysłem, zatem wsiądź do pociągu zatrzymującego się na „bardzo gorącej stacji”.🚂🇨🇺🇨🇺🇨🇺
Salsa Kubańska pełna afro-karaibskich rytmów połączona z jazzem i innymi stylami sprawi, że będziesz poruszać biodrami, udoskonalisz swój styl, a najbardziej kobiece ruchy dodadzą Ci pewności siebie, determinacji i siły.
Kubański pociąg salsy nie zatrzyma się a super intensywna godzina sprawi, że od stóp do głów będziesz niczym wulkan pulsującej energii.
Ruchy afro-kubańskie opracowane specjalnie dla kobiet, zawrócą Cię do czasów, kiedy kobieta była tak silna jak jej taniec, pełna elegancji, zdolna rzucić mężczyznę na kolana!
Podczas lekcji każda kobieta odnajdzie swój własny styl wśród podstawowych koków i akcentów basów kubańskiej muzyki. Klawesy, konga i bębny bata rozkołyszą cię i sprawią, że te tajemnicze ruchy pozostawią niezatarty ślad w pamięci Twojego ciała, przez co udekorujesz swoje codzienne życie w przyszłości.
Bez wątpienia to czego się nauczysz będziesz mogła zabrać do klubu ze swoimi przyjaciółkami, do domu i ćwiczyć z partnerem, ze swoimi dziećmi (jeśli je masz) i całą rodziną. Po spotkaniu z kubańską salsa Twoje codzienne życie stanie się bardzie harmonijne.🌷🌷🌷
Prowadzi Guille Denis Gustav!

By zapewnić odpowiedni komfort zajęć ograniczamy ilość osób do 20 – potwierdzeniem zapisu jest mail z płatnością.

Koszt 2-godzinnych warsztatów:
50zł – w przedpłacie
65 zł – w dniu warsztatów

Dane do przelewu:
GEOSOL HavanaSI
ul. Łąkowa, 83-304 Przodkowo

Zapisy przyjmujemy mailowo lub telefonicznie:
[email protected] – tel.

Do zobaczenia!! 💋🌹